Buderus Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Buderus Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

2016-2017 Buderus Kombi Servisi

Buderus kombiler üstün teknolojileri, dayanıklılıkları ile verimlilikleri Buderus kombi servisleri nedeniyle tercih sebebidir. Bir kombiden beklenen sağlamlık ve yüksek verimlilik Buderus kombilerce fazlası ile karşılanır. Buderus kombilerin üstün teknoloji ürünü özelliklerine bir de %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan Buderus kombi servisleri hizmetleri eklenince Buderus kombiler, kombi edinmek isteyenlerin en iyi tercihi oluyor.

Üstün Özellikli Buderus Kombi Ve Kazanlar

Buderus kombiler hem istediğiniz ısı konforunu sağlar hem de ihtiyaç duyduğunuz sıcak suyu. Buderus kombiler bu hizmetini oldukça ekonomik şekilde yaparlar. Üstün teknolojisi sayesinde en az yakıtla en çok ısı konforunu sağlarlar. Buderus kombiler kullanıcı konforunu tam olarak sağlamak için üretilmişlerdir. Düşük voltajda ve gaz basıncında bile etkili çalışabilirler. Bu sayede soğuk kış günlerinde sizi yarı yolda bırakmazlar. Buderus kombilerin bu özellikler ve daha fazlası için Buderus kombi servisleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Buderus Kombi Servis Ağı

Buderus kombiler ülkemizin en çok tercih edilen kombi markalarındandır. Bunun etkisiyle ülke çapında etkin bir servis ağına sahiptir. Bir Buderus kombi kullanıcısı İstanbul un neresinde ikamet ederse etsin etkin Buderus kombi servis hizmeti alabilir.İstanbul gibi büyük şehirlerde hemen her ilçede servislerimiz yer almaktadır. Buderus firması kullanıcı memnuniyetini üst düzeyde tutmak için servis ağını genişletmeye devam etmektedir.

Eğitimli Personel Etkin Hizmet

Buderus kombi servisi yada Buderus Kazan Servisi teknik elemanları her sene Buderus firması tarafından gerçekleştirilen periyodik eğitimlere katılırlar. Bu eğitimlerde Buderus mühendisleri ve teknik elemanlarınca Buderus kombiler hakkındaki en yeni teknik bilgilerle donatılırlar. Bu sayede gelişen teknolojiye ayak uydurur ve müşteri taleplerine en doğru ve kesin geri dönüşü sağlarlar.

Buderus Kombi Bakımı ve Tesisat Bakımı

Buderus kombi bakımı, Yetkli Buderus Kombi Servisi tarafından verilen hizmetlerden biridir. Kombi bakımı hakkında uzman olan bu servisler tarafından yapılması önerilir. Kombinizin bakım işi en iyi ve ayrıntılı şekilde yapılarak kışa hazır hale getirilir. Kombi bakımı için diğer kişi ya da servisleri değil işin uzmanı Buderus servis elemanlarını tercih edin.

Buderus Kombi Servisi Bakım ve Servis Ücreti

İstanbul Buderus kombi servisleri tamir ve yedek parça değişimi işlerini Buderus firması tarafından belirlenen talimatlarca yapar. Kombinizin onarımını en iyi ve garantili şekilde yapar. Onarımı yapılan kombi parçası Buderus Kombi Teknik Servisi tarafından garanti kapsamına alınır. Böylece bir sene içinde aynı parçada tekrar sorun olursa ücretsiz olarak tamir ettirebilirsiniz. Yedek parça değişimleri de bu kapsamdadır. Buderus kombi orijinal Buderus yedek parça kullanır. Bu sayede tamir işlemi kesin ve tam olur. Yedek parçalar kombinize %100 uyum gösterir.

Buderus kombi servisleri ortak fiyat tarifesi ile çalışırlar. Kombi bakımı ve servis ücretleri de bu kapsamda olup sabit olarak fiyatlandırılır. Kombi bakım ücreti tüm Buderus kombi servislerinde 80 TL olarak uygulanır. Bu ücrete 50 TL olanBuderus servis ücreti de dahildir.

Powered by themekiller.com