Buderus Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Buderus Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Kurtköy Buderus Kombi Servisi İletişim

Buderus kombiler kullanıcı dostu ve yüksek verim veren kombilerdir. En az yakıt tüketimi ile en çok sıcaklığı sağlamayı amaçlar. Bu amaç doğrultusunda mühendislerimiz aralıksız çalışmaktadır. Buderus kombiler her sene gelişen kombi teknolojileri ile paralel olarak gelişir. Hatta bu gelişmelerden önemli bir bölümünün ilk uygulayıcısı Alman teknolojisinin ürünü olan Buderus kombilerdir. Buderus firması kombi servislerine de büyük önem vermektedir. Buderus firması her sene düzenlediği eğitimlerle Buderus servis teknisyenlerine kombi alnındaki yeni gelişmeleri aktarır ve yeni modelleri tanıtır. Kurtköy’de hizmet veren Kurtköy Buderus Kombi Servisi çalışanları da eğitimlere katılır. Böylece Kurtköy Buderus ile teknisyenleri gelişen ve değişen müşteri isteklerine ve kombi teknolojilerine anında uyum sağlar.İletişim için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Buderus Kombi Servis Eğitimleri

Buderus kombi servisleri elemanları her sene düzenlenen eğitimlere katılırlar. Buderus kombi modelleri hakkındaki bilgilerini tazeler ve yeni yöntemleri öğrenirler. Ayrıca yeni piyasaya çıkan modelleri de bu eğitimlerde tanıtılır. Bu modelleri bakımı ve tamiri ile ilgili her şey teknisyenlere aktarılır.Kurtköy Buderus Kombi Servis elemanları Buderus’un eğitimlerinden geçmiş tecrübeli ve işinde uzman elemanlardır.

Kurtköy Buderus Kombi Bakımı

Kurtköy Buderus Kombi Bakımı elemanları aldıkları eğitimleri kombi bakımı alanında da göstermektedir. Buderus kombiler hakkında uzmanlaşmış teknisyenlerimiz kombi bakımınızı talimatları çerçevesinde gerçekleştirir. Kullanıcı ile iletişim halinde kombinin sorun çıkaran yerlerinin ve diğer yerlerinin bakımını yapar. Servis çalışanları kombi bakımını yaptıktan sonra kombinizin performansının arttığını göreceksiniz.

Kurtköy Buderus Kombi Bakım Ücreti

Kurtköy Buderus Kombi Servisi diğer servisleri ile ortak fiyat çizelgesi uygulamaktadır. Bakım ücretleri de bu ortaklığa dahildir.Kurtköy Buderus Kombi Bakım ücreti diğer servislerde olduğu gibi 80 TL’dir.Kurtköy Buderus Servisi teknisyenlerinin aldıkları eğitimin hakkını vererek kombinizin garantili olarak tamirini sağlar. Kombiniz uzman teknisyen kadromuzca sorun çıkarmayacak şekilde tamir edilir. Teknisyenlerimiz tarafından tamir edilen kombi parçası Buderus servis ilkelerince garanti altına alınır. Tamir edilen parçanın garanti süresi bir yıldır.

Kurtköy Buderus Kombi Yedek Parça

Firmamız servislerine orijinal yedek parça sunmaktadır. Bu sayede kombinizin arıza yaratan parçası kombinizle tam uyumlu orijinal Buderus yedek parça ile değiştirilir. Yan sanayi ürünler kısa sürede tekrara hasar verecek ve kombinizin diğer bölümlerinin de arızalanmasına neden olacaktır.Buderus Kombi Kurtköy Servisi bu sorunun yaşanmaması için orijinal ve bir yıl süre ile garantili Buderus yedek parça kullanır.

Kurtköy Buderus Servis Ücreti

Buderus servis ücretleri Buderus kombi bakım ücretlerinde olduğu gibi sabittir. Tüm Buderus  servisleri aynı fiyat politikasını uygulamaktadır. Sabit servis ücreti 50 TL’dir.Kurtköy Buderus Servis Ücreti 50 TL’dir.

Powered by themekiller.com