Buderus Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Buderus Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Pendik Buderus Kombi Servisi İletişim

Buderus kombi servislerinin yaygın servis ağı Pendik ilçesine de ulaşmaktadır. Pendik Buderus Kombi Servisleri kullanıcılarına en iyi hizmeti götürmek için kurulmuşlardır. En iyi kombi markalarından biri olan Buderus kombiler Pendik’te de en çok tercih edilen kombi markalarından biridir. Birçok modeli Pendik Buderus kombi kullanıcıları tarafından kullanılmaktadır. Uzman personellerden oluşan Pendik Buderus Kombi Servisi  elemanları tüm kombi modelleri ile ilgili her gelişmeye vakıftır. Bu sayede kullanıcı şikayetlerine kesin çözümler üretir. Kombinin maksimum seviyede hizmet vermesini sağlar.

Detaylı bilgi almak için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Pendik Buderus Kombi Servis Hizmetleri

Buderus kombi servis hizmetleri belirli standartlarla belirlenir. Buderus firması servis standartlarını ve ilkelerini en üst düzeyde belirlemiştir. Bu sayede müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutulur.Pendik Buderus Kombi Servis ile hizmetlerimiz bu yüksek standartları takip eder ve uygular. Kullanıcılara en iyi ve kesin çözümlü hizmetleri götürerek ısı konforunun kesintisiz sağlanmasını amaçlar. Herhangi bir sorununuzda ilk arayacağınız yer Buderus olmalıdır.

Pendik Buderus Kombi Bakımı

Kombi bakımı tüm kombi markaları için elzem bir durumdur. Doğal gaz ile çalışan kombiler tüm güvenlik önlemlerine karşın risk içerebilmektedir. Bu nedenle kombi bakım işleri düzenli olarak senede en az bir kez yaptırılmalıdır.Buderus Kombi Pendik Servisi teknisyenleri kombilerin bakımını eğitimleri doğrultusunda mükemmelen yaparlar.

Pendik Buderus Kombi Bakım Ücreti

Pendik Buderus Kombi bakım ile servis hizmeti mükemmelleştirmiştir. En iyi bakım en makul fiyatlarla sağlanır. Hizmet talep ettiğiniz yer neresi olursa olsun sabit ücret uygulanır. Pendik Buderus Kombi bakım ücreti  sadece 80 TL’dir.

Pendik Buderus Servisi İle Güvence

Pendik Buderus Servisi kombinizde meydana gelen arızalarda da en iyi yardımcınızdır. Kombinizin arızasın kesin olarak çözülür ve tekrar etmesi önlenir. Aksi durumda kombiniz ücretsiz olarak tamir edilir. Onarımı gerçekleştirilen kombi parçası bir yıl içinde tekrar arıza yaparsa servisimiz tarafından ücretsiz onarılır.

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan Buderus servisleri servis ücretini makul düzeylerde tutarak da müşteri memnuniyeti sağlar.Pendik Buderus Servis Ücreti 50 TL’dir.

Pendik Buderus Garantili Orijinal Yedek Parça Değişimi

Buderus kombinizin bir parçasında sorun olması durumunda hangi model olursa olsun garantili ve orijinal yedek parça değişimi sağlanır. Pendik Buderus Kombi Servis ve diğer servisler orijinal parçayı Buderus firmasından sağlar. Sağlanan parçalar kombinize tam uyum gösterecektir. Ayrıca Pendik Buderus tarafından bir yıl süre boyunca garanti altına alınacaktır. Pendik Buderus Kombi Servisleri tamir işlerinde gerekli olması durumunda orijinal yedek parça kullanır. Bu sayede tekrara oluşabilecek sorunların önüne geçilir.

Powered by themekiller.com