Buderus Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Buderus Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Sultanbeyli Buderus Kombi Servisi İletişim

Buderus firması servis hizmetlerine en çok önem veren firmalardan biridir. Buderus firması kaliteli ve iyi bir kombinin aynı derecede kaliteli ve iyi eğitilmiş personele sahip Buderus kombi servisleri ile en iyi seviyeye ulaşacağını bilmektedir. Bu çerçevede müşteri memnuniyetini en üstte tutamak isteyen Buderus firması servislerinden yüksek standartta hizmet beklemektedir.Servis elemanları Buderus firması tarafından gerçekleştirilen periyodik eğitimlere katılarak güncel bilgileri edinir ve böylece kullanıcılara üst düzey hizmet sunar.Sultanbeyli Buderus Kombi Servisi de bu üst düzey hizmet anlayışını sürdürmek ve Sultanbeyli’deki kullanıcılarına üst düzeyde hizmet vermek için kurulmuştur. Buderus kombiler ile ilgili her türlü soru, sorun ve bilgi talebinizde Sultanbeyi Buderus Kombi Servisleri ni arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz; 0850 840 9 212  veya 0850 840 9 212 bizlere ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli Servisimiz  Gelişiyor

Sultanbeyli İstanbul’un gelişmekte olan ilçelerinden biridir. Buderus firması da bu gelişmeye paralel olarak Sultanbeyli Buderus Kombi Servis, hizmetlerini geliştirmektedir. Sultanbeyli’de Buderus kombilerin sağladığı ekonomik ve ileri derecedeki ısı konforunu yaymaktadır.Firmamız ısı konforu sağlamak isteyenlere en iyi hizmeti sağlamayı amaçlamaktadır.

Sultanbeyli Buderus Kombi Bakımı

Sultanbeyli ilçesinde ve çevresinde ikamet edenler Buderus kombi bakım hizmetleri için üst kalitede hizmet sağlayan Buderus Kombi Sultanbeyli Servisi tercih etmelidir. Uzman servis olan servisimiz kombi bakım işinizi üstün körü değil firma tarafından belirlenen talimatlar çerçevesinde ayrıntılı olarak yapar. Kombinizin çalışmasında sorun olmadığını belirler. Kombi temizliğini sağlar. Bu sayede Sultanbeyli Buderus Kombi Bakımı ile daha tasarruflu çalışır.

Sultanbeyli Buderus Servis ile Tamir –Revizyon İşleriniz Güvende

Sultanbeyli Buderus kombileriniz için en iyi tamir imkanının Sultanbeyli Buderus Servisi sağlayabilir. Tamir işlerinizi diğer servislerin ellerine bırakmak yerini uzman servislerimizin eğitimli ellerini tercih ederek garantili tamir imkanından faydalanırsınız. Buderus uzman servis teknisyenleri mükemmel olarak eğitilmiş ve tecrübeli personellerdir. Her sene düzenli olarak düzenlenen eğitimlere katılarak kombi teknolojisindeki yenilikleri ve değişimleri yakından takip ederler. İster evinizdeki küçük bir kombi tesisatı olsun ister iş yerlerinizdeki büyük kombi tesisatları olsun fark etmeksizin mükemmel bakım işleri sunulur.

2016 – 2017 Sultanbeyli Buderus Kombi Bakım Ücreti

Sultanbeyli Buderus kombi bakım ücreti 2016 ve 2017 yılları için belirlenmiştir. Bu ücret sabit olup bu yıllar içinde geçerli olacaktır.Sultanbeyli Buderus Kombi Bakım Ücreti ve diğer Buderus kombileri tarafından sunulan bakım hizmetinin ücreti 80 TL’dir. Bu ücret karşılığında ilgili teknisyenlerimizin sunacağı mükemmel bakım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.Yani sadece 80 TL’ye kombi modeliniz fark etmeksizin bakım ücretiniz yapılır.

Sultanbeyli Buderus ile 1 Yıl Garantili Parça

Buderus kombi arızalarında en garanti yol Buderus servislere başvurmaktır. Sultanbeyli Buderus,elemanları kombinizin sorununu en iyi teşhis edecek ve onarımını en iyi şekilde sağlayacak kişilerdir. Buderus servislerimizin gerçekleştirdiği tamir işleri ilgili servislerimizin garantisi altındadır. Bir yıl içinde tekrar kombinizin aynı parça ya da parçalarında arıza meydana gelmesi durumunda garanti devreye girer ve tamir işiniz ücretsiz olarak yapılır.

İletişim için   çağrı merkezimize arıza kaydı oluşturabilirsiniz.Firma tarafından sağlanan tamirlerin garanti kapsamında olduğunu belirtmiştik. Bu tamir işlerinde kullanılması gerekebilecek yedek parçalar da orijinal olup bir sene ile garantilenmiştir. Bu süre içinde ayını parça tekrar arıza yaparsa Sultanbeyli Buderus Servisleri tamir ve yedek parça değişimini ücretsiz yapmayı taahhüt eder.

Powered by themekiller.com