Buderus Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Buderus Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Bakırköy Buderus Kombi Servisleri İletişim

Kombi, özellikle kış aylarında ortam sıcaklığını yükseltmek için kullanılan cihazdır. Genellikle doğal gaz ile çalışır. Ancak LPG ile de çalışan kombi sistemleri vardır. Kombi kış aylarında evinizin ya da iş yerinizin ısı konforunu sağlar. Kapasitesi yeterli bir kombi ve kombi tesisatı evi istenilen seviyede ısıtır. Kombi veriminin tam sağlanması için ortam yalıtımının da iyi olması gerekir. Yoğuşmalı kombi cihazları kullanmak ta kombinizin verimini arttıracaktır. Yoğuşmalı kombi baca eğimi içerisindeki atık gazları ve su buharını yoğunlaştırarak varim artışı sağlar. Yoğuşmalı kombiler daha fazla radyatör kullanması ve düşük sıcaklıkta çalışması nedeni ile daha maliyetlidir. Ancak enerji verimi daha yüksek olan yoğuşmalı kombiler kısa sürede kendi maliyetini çıkarır.Bakırköy Buderus Kombi Servisleri kombi ile alakalı tüm soru ve sorunlarınız için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Buderus Satış Sonrası Hizmetler

Bakırköy Buderus Kombi Servisi kombi ve kombi çeşitleri hakkında her türlü bilgiyi edinebileceğiniz bir yerdir. Gerek yoğuşmalı kombi olsun gerek diğer tür kombiler olsun, fark etmeksizin tüm kombi sistemleri ile alakalı sorularınızı bize iletebilirsiniz. Bakırköy Buderus Kombi Servisi tüm sorularınıza en doğru cevapları verecektir. Uzman personelimiz sayesinde kombi ve kombi sistemleri ile alakalı gerekli bilgileri edinerek eviniz ya da iş yeriniz için doğru kombiyi seçmenize yardımcı oluruz.

Buderus ile Uzman Personel Desteği

Bakırköy Buderus Kombi Servis elemanları alanında uzman personellerden oluşmaktadır. Personelimiz Buderus’un periyodik olarak yaptığı servis elemanları eğitimlerine katılarak kombi ve kombi teknolojileri hakkındaki değişimleri takip etmektedir. Eğitimli ve tecrübeli personelimiz kombi hakkındaki sorularınız ve mevcut kombi sistemlerinizin bakımını, tamiratını en mükemmel şekilde gerçekleştirecek kapasitededir. Kombi sektörünün öncü firmalarından Buderus firmasının eğitimleri sayesinde sizleri gelişen kombi teknolojileri hakkında bilgilendiririz. İlerleyen kombi teknolojilerinde öncü rol alan servis personelisin eğitimini de bu çerçevede gerçekleştirmektedir.

Buderus Kombi Bakırköy Servisi ile Garantili, Orijinal Yedek Parça

Buderus Kombi servisleri müşterilerine orijinal yedek parça hizmeti sunmaktadır.Bakırköy Buderus da bu çerçevede çalışmaktadır. Kombinizin bozulan parçaları 1 yıl garantili orijinal yedek parça ile değiştirilir. Bu sayede kombinizin ömrü uzatılır. Kombinizin bozulan parçası uyumlu parça ile değiştirilir.

Buderus Kombi Bakırköy Servisi garantili tamirat işlemi sunmaktadır. Bozulan kombinizin parçaları usulünce tamir edilir ve 1 yıl boyunca servisimizin garanti kapsamına alınır. Bakırköy Buderus Kombi Servisi ile gerçekleşen tamir işleri cihazınızın sağlamlığını sağlayacaktır. Garantili tamir servisimiz sayesinde gönül rahatlığı ile kombinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bakırköy Buderus Kombi Bakımı

Bakırköy Buderus Kombi Bakımı için  uzman personellerden oluşmaktadır. Kombi bakımınız üstün körü olarak yapılmaz. Sürekli eğitimleri yenilenen personelimiz bakımınızı periyodik olarak yaptırarak kombinizin ömrünü uzatabilirsiniz. Özellikle yoğun kombi kullanımının olduğu kış aylarından önce, sorun yaşamamak için kombi bakımınızı yaptırmanızı öneriyoruz. Kış ayları sonrası da kombi bakım ve temizliğini yaptırarak kombinizin sorun yaşamasının önüne geçersiniz. Düzenli olarak bakımları ve temizliği yapılan kombi sistemleri uzun yıllar sorunsuz olarak çalışır. İleri Alman teknolojisi ile üretilen Buderus kombilerde bu süre çok daha fazladır.Bakırköy Buderus Kombi Servisi uzman personeli ile kombi bakımını ayrıntılı olarak gerçekleştirmektedir.

Uzun Ömürlü Kombi İçin Buderus’u Tercih Edin

Bir Alman şirketi olan Buderus ısıtma sistemleri alanında dünyanın en önde gelen firmalarından biridir. Kombi teknolojisine yön veren firmalardan olan Buderus, kombi alanında en iddialı firmalardandır. Bakırköy Buderus Kombi Servis gibi servisleri ile yaygın kombi servis ağı da bulunan Buderus kombiler, sorunsuz ve uzun ömürlü kombi tercihlerinin ilk adresidir.

Powered by themekiller.com