Buderus Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Buderus Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Şişli Buderus Kombi Servisi İletişim

Şişli Buderus tarafından sağlanan kombiler, ortamın ısı konforunu sağlamada %40 tasarruf sağlayan cihazlardır. Kombi aracılığı ile ısıtılan su kombi tesisatında dolanır ve ortamın ısı konforu sağlanır. Doğalgazla çalışan kombiler, son yıllarda ülkemizdeki doğal gaz ağının büyümesi ile oldukça yaygınlaşmıştır. Bu yaygınlaşmaya paralel olarak, birçok kombi firması da ülkemizdeki işlerini arttırmıştır. Ülkemizde iş yapan en büyük kombi firmalarından biri de dünya çapında bir firma olan Buderus’tur. Isıtma sistemleri ile ilgili yüzyıllara dayanan bir geçmişi olan firma, kombi alanında dünyanın önde gelen firmalarındandır. Buderus bir Alman firmasıdır. Sağlam ve ileri Alman teknolojisini kombi sistemlerinde kullanarak rakiplerinin önüne geçer. Bir diğer artı yönü de yaygın servis hizmetleridir. Ülkemizin hemen her bölgesinde Buderus kombi servisi bulunmaktadır.Şişli Buderus Kombi Servisi de bunlardan biridir. Buderus kombiler ülke çapına yayılmış servisleri ile satış sonrası hizmette de iddialı bir firmadır.İletişim için  0850 840 9 212yada 0850 840 9 212 numaraları hatlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Buderus Kombiler İleri Teknoloji Ürünüdür

Kombi almayı istiyorsanız mutlaka Buderus kombiler hakkında araştırma yapmalısınız.Şişli Buderus Kombi Servisleri ni arayarak, Buderus kombiler hakkında bilgi alabilirisiniz. Buderus Kombiler ileri Alman makine teknolojisi ile geliştirilir ve üretilir. Buderus kombi edinmek, sorunsuz ısı konforu sağlamanın en sağlam yoludur. Bakımları zamanında ve düzenli oalrak yapılan Buderus kombiler çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde hizmet verir.

Buderus kombiler, kombi markaları içinde en önde gelenlerdendir. Yüksek performans ilkesi ile çalışır. Az enerji kullanımı, maksimum ısı konforu prensibi bulunur. Buderus kombi servisleri de bu yüksek standartlara göre kendilerini dizayn etmişlerdir.Şişli Buderus Kombi Servis satış sonrası ve satış öncesi hizmette mükemmelleşmeyi hedeflemektedir.

Yinelenen Buderus Personel Eğitimler

Buderus firması servis personelinin eğitimine büyük önem vermektedir. Bu sayede servis elemanlarının gelişen teknolojiyi ve yeni teknikleri öğrenmesini sağlar. Buderus kombi Şişli servisi elemanları da periyodik olarak düzenlenen bu eğitimlerin katılımcılarıdır. Bu eğitimler sayesinde servis çalışanları sürekli gelişen kombi teknolojisini takip etmekte ve müşteri isteklerine anında cevap verebilmektedir.

Şişli Buderus Kombi Bakımı  Ve Ücreti

Şişli ilçesinde yaşayan Buderus kombi kullanıcıları,Şişli Buderus Kombi Bakımı hizmetlerini tercih etmelidir. Buderus kombiler ile ilgili en ayrıntılı bilgi ve teknik ekipmanlar Buderus servisi elemanlarında vardır.Şişli Buderus Kombi Bakım Ücreti 80 TL gibi oldukça makul bir rakamdır.Servisler aracılığı ile bakım işlerinizi yaptırarak ileride çıkabilecek sorunların önüne geçersiniz. Şişli Buderus Kombi Servisi her türlü bakım işinde yardımcınızdır.

Şişli Buderus Kombi Tamiri

Buderus kombinizi Şişli Buderus Servisi aracılığı ile garantili olarak tamir ettirebilirsiniz. Servisimizce yapılan tamiratlar 1 yıl sürelik garantiyi kapsar. Tamir edilen Buderus kombi parçası 1 sene boyunca servisimizin garantisi altında olacaktır. Eğitimlerini en iyi şekilde alan, tecrübeli personelimiz cihazınızı gerektiği şekilde tamir ederek ilerde bir sorunla karşılaşmanızın önüne geçecektir.

Şişli Buderus Yedek Parça

Kombinin bazı parçaları tamir edilemeyecek derecede hasar görmüş olabilir. Bu durumda hasar gören parça değiştirilmelidir. Kalitesiz, menşei belirli olamayan yan sanayi ürürler kullanmak pek iyi sonuç vermeyecektir. Bu ürünler kısa sürede bozularak sizi eskisinden daha fena bir durumun içinde bırakacaktır. Kombinizin sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız Şişli Buderus Kombi Servisi hizmetlerini kullanın.Şişli Buderus Kombi Servis,bozulan ve tamiri mümkün olmayan parçayı orijinal yedek parça ile değiştirir. Değiştirilen parça 1 yıl boyunca garantimiz altında olacaktır.

Powered by themekiller.com