Buderus Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Buderus Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Zeytinburnu Buderus Kombi Servisi İletişim

Zeytinburnu Buderus, İstanbul ‘ un en önde gelen kombi servis firmalarından biridir. Kombi teknolojisinin gelişiminde bu firmanın mühendislerinin etkisi büyüktür. Dünya çapında büyük bir Alman firması olan Buderus kombi alanında oldukça ön plandadır. Buderus kombiler en kaliteli ve enerji verimliliği en yüksek kombiler arasındadır. Yüksek enerji verimliliği esasına dayanarak çalışan yoğuşmalı kombiler, enerji verimliliği sayesinde kısa sürede kendini amorti eder. Buderus kombiler en az enerji ile en çok ısı prensibine dayalı olarak çalışır. Buderus kombiler dünya çapında iş pazarlaması yapılan ülkelerdeki zengin Buderus servis ağı ile de rakiplerinden ayrılmaktadır. Ülkemizde de durum böyledir. Buderus firması,Zeytinburnu Buderus Kombi Servisi gibi servisler aracılığı ile müşterisine en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

İletişim İçin; 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu Buderus Servis İle İlkesi Servis

Bir Alman firması olan Buderus, ısıtma sistemleri açısından Avrupa’nın ve Dünya’nın en önde gelen firmalarındandır. Gelişen kombi teknolojisinde her zaman önemli bir payı olmuştur. Buderus kombiler çevre ile uyumlu yüksek enerji verimliliğini esas alan kombi sistemleridir. Geniş kombi ürünleri ile her türlü ısı konforu sorununa etkili çözümler üretmektedir. Buderus kombiler, kullanıcı ihtiyaçlarına maksimum seviyede karşılık verecek seviyededir.Zeytinburnu Buderus Kombi Servis de bu prensiple çalışmaktadır. Müşterinin tüm isteklerine anında cevap verilir.

Kaliteli Buderus  Servis Hizmetleri

Buderus servisler eğitimleri ve teknik donanımları en iyi şekilde sağlanmış servislerdir. Ürünün montajından, sonraki bakım ve onarım işlerine kadar her şey titiz bir şekilde yapılır.Zeytinburnu Buderus Kombi Servisleri de bu anlayışla çalışır. Müşteri ihtiyaçlarına anında cevap vererek müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlar. Servisimiz Buderus’un genel servis standartları çerçevesinde hizmet vermektedir.

Zeytinburnu Buderus Kombi Bakımı

Zeytinburnu Buderus Kombi Bakım alanında firma yüksek standartlarını takip eder. Buderus yönetmelikler ve eğitimleri çerçevesinde lazım gelen bakım ve temizleme işlemleri profesyonel ellerce yapılır. Kombi bakımının senede iki kez yapılması önerilir. Kombi bakım için en iyi zamanlar yoğun kullanımın olduğu zamanın öncesi ve sonrasıdır. Yani kış aylarından öncesi ve sonrası kombi bakımınızı yaptırmanız için en iyi zamanlardır. Diğer zamanlarda da kombi bakımı yaptırmayı tercih edebilirsiniz.Zeytinburnu Buderus Kombi Bakım Ücreti 80 TL dir. Her türlü bakım işlemini en ince detayına kadar yapacaktır.

Zeytinburnu Buderus Kombi Tamiri

Buderus Kombi  Zeytinburnu Servisi, kombi tamiri işini yüksek standartlar ve kalite anlayışı içinde yapar. Buderus kombi servisleri tarafından yapılan tamir işlemleri garanti kapsamındadır. Tamir işlemi gören kombi parçası bir sene boyuncaZeytinburnu Buderus Kombi Servisleri tarafından garanti altına alınır. Bu süre zarfı içinde tekrar sorun çıkarsa tamir işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Buderus kombi servis hizmetleri garantili ve kaliteli hizmet sunar.

Zeytinburnu Buderus Servis Ücreti

Dünya çapında bir firma olan Buderus, her tür modeli için ihtiyaç duyulan yedek parçayı sağlar.Zeytinburnu Buderus Servisi tamir işlerinde, tamiratı gerçekleştirilemeyen parçaları orijinal yedek parçalar ile değiştirir. Bu parçalar bir yıl boyunca Buderus’un garantisi altındadır. Orijinal yedek parçalar sayesinde kombinizin tekrar problem çıkarması önlenir. Ayrıca ek problemlerin de önüne geçilir.

Zeytinburnu Buderus Servis ücreti oldukça makul bir düzeydedir. 2016-2017 Servis ücreti sadece 50 TL’dir. Bu kadar cüzi bir miktar karşılığı Zeytinburnu Buderus Kombi Servis hizmeti sağlayabilirsiniz.

Powered by themekiller.com